O firmie

Kompleksowe wyposażenie obór

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1991 roku. Od początku istnienia naszym celem była współpraca z rolnikami i przedsiębiorcami w zakresie zaopatrywania w urządzenia do produkcji mleczarskiej. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na dokładne poznanie potrzeb hodowców i producentów mleka. Swoją ofertę wciąż dostosowujemy do zmian w systemach utrzymywania zwierząt i mechanizacji rolnictwa.

Na naszą ofertę składają się schładzalniki do mleka, urządzenia do mechanicznego udoju krów (dojarki konwiowe, przewodowe, hale udojowe), środki do pielęgnacji bydła, szczoty – czochradła dla bydła oraz pastuchy elektryczne. Oferujemy kompleksowe wyposażenie obór – wygrodzenia stanowisk, maty legowiskowe oraz hydrauliczne zgarniacze obornika. W ostatnim okresie poszerzyliśmy asortyment o systemy wykrywania rui i detekcji wycielenia – MEDRIA Heat Phone oraz Vel‘ Phone.

Nasze urządzenia zainstalowane są w setkach gospodarstw i posiadają liczne wyróżnienia. Pozytywne opinie otrzymujemy również na bieżąco od szerokiego grona rolników korzystających z naszych usług.

Najważniejsze cele strategiczne firmy stanowią: budowa partnerskiej relacji z Klientami oraz sprzedaż wyrobów bardzo wysokiej jakości po przystępnych cenach.

Oferta dla mleczarni

STREFA WYPOCZYNKU

Oferta dla hodowców

ecopaal_koe