Aktualności

Birth Alarm – Sygnalizator Wyźrebień

Niezawodny i bezpieczny system ostrzegania birth alarm

Birth Alarm to bardzo niezawodny i jednocześnie prosty oraz bezpieczny dla konia system. Od prezentacji opatentowanego systemu w 1990 roku, najlepsi hodowcy zaufali naszemu rozwiązaniu i z zadowoleniem korzystają z niego, jednocześnie zachęcając do stosowania Birth Alarm innych hodowców. Teraz dostępny jest system Birth Alarm oparty na technologii GSM, która czyni system przyjaźniejszym dla użytkownika – hodowcy niż kiedykolwiek przedtem.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!

Produkty dostępne w naszym sklepie

Opis działania

Powiadamianie na telefon

Chcesz być powiadomiony o zadziałaniu systemu za pomocą dzwonka telefonicznego? Można to zrobić przez zamontowanie modułu powiadamiania na telefon. Proste i efektywne (dostępne tylko dla Birth Alarm Zestaw Podstawowy).

Powiadamianie na telefon komórkowy

Klacz znajduje się poza zasięgiem odbiornika systemu Birth Alarm (dystans między nadajnikiem, a odbiornikiem większy niż 1000 m)? Możesz zwiększyć zasięg działania systemu przez zamontowanie modułu powiadamiania na telefon GSM.

Masz kilka klaczy, które będą rodziły w tym samym czasie?

Możesz podłączyć kilka nadajników do jednego odbiornika.

Najnowszym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu Birth Alarm GSM, który łączy się bezpośrednio z twoim telefonem komórkowym – bez pośrednictwa odbiornika zamontowanego w stajni lub domu.

Dodatkowy dzwonek

Chcesz zamontować głośny sygnał dźwiękowy? Możesz po prostu podłączyć syrenę alarmową do odbiornika.