X

Dla lisów

Odstraszanie lisów

Lis jest wszystkożerny i uwielbia kurczaki, kaczki i resztę drobiu. Polujący lis wspina się i kopie pod płotami. Aby odstraszać lisy, zalecamy pastuch elektryczny w połączeniu z Foxlight dla optymalnego odstraszania. Foxlight powstrzymuje lisy. Jeśli lisy się zbliżą, odstrasza je ogrodzenie elektryczne.

Wiele osób wybiera tradycyjne ogrodzenie z siatki lub drewna i uważa, że mogą w ten sposób powstrzymać lisa. Ale zwykle tak nie jest. Lis jest przebiegły, a jeśli jest głodny, zrobi wszystko, co w jego mocy, aby dostać się do smacznej przekąski, w tym wspina się i kopie. Jeśli naprawdę zależy Ci na wydajnym ogrodzeniu, które powstrzyma lisa, jest tylko jedno rozwiązanie: pastuch elektryczny. Lis już po pierwszym kontakcie z pastuchem elektrycznym, będzie go omijał. Lis nie uderza dwa razy w tę samą siatkę. Stwórz psychologiczną barierę między swoimi zwierzętami a lisem.

KUP TERAZ W NASZYM SKLEPIE - sklep-agro.pl

Rodzaje ogrodzeń dla lisów


Pastuch o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie

Czy masz potrzebę stałej ochrony swoich zwierząt na swojej posesji przed atakami lisów? Wtedy system Agro o dużej wytrzymałości jest idealny dla Ciebie. To rozwiązanie, w połączeniu z biegunami „Insultimber”, oferuje Państwu maksymalne bezpieczeństwo.


Mobilne ogrodzenie

Czy musisz chronić swoje tereny lub zwierzęta przed lisami tylko przez ograniczony czas? W takim razie idealnym rozwiązaniem jest mobilne ogrodzenie. Łatwe do samodzielnego montażu i demontażu, równie wydajne jak trwałe rozwiązanie.


Półtrwałe ogrodzenie przeciw lisom o dużej wytrzymałości na rozciąganie

Chcesz chronić swoje zwierzęta na dzierżawionej łące? Musisz to zrobić za pomocą solidnego, długoterminowego rozwiązania? W takim razie system słupków Agro Line w połączeniu z naszym drutem o wysokiej wytrzymałości będzie dla Ciebie idealny.

Elektryczny pastuch:

  • w większości przypadków jest łatwy do zainstalowania samodzielnie
  • jest bardzo skuteczny przeciwko lisom
  • jest o 50% tańszy niż tradycyjne ogrodzenie