X

Dla kóz

Elektryczne pastuchy dla kóz

Kozy są na ogół łatwymi w chowie zwierzętami. Są znane jako ruchliwe i ciekawskie zwierzęta. Lubią mieć wolność i przestrzeń do chodzenia i wspinania się.

Jednak kozy są też dobre w uciekaniu i zrobią wszystko, aby uciec. Dlatego bardzo ważne jest posiadanie dobrego ogrodzenia w postaci pastucha elektrycznego.

Gallagher oferuje bardzo widoczne, wytrzymałe, ekonomiczne systemy pastuchów elektrycznych dla kóz, które zaspokajają ich specyficzne potrzeby i ciekawski charakter. Mamy wystarczające rozwiązanie, nawet jeśli kozom towarzyszą małe koźlęta. 

Aby dowiedzieć się więcej o różnych pastuchach kozich - czytaj poniżej.

KUP TERAZ W NASZYM SKLEPIE - sklep-agro.pl

Rodzaje ogrodzeń dla kóz

Dla kóz, Agro oferuje kilka trwałych i bezpiecznych pastuchów. W ofercie Agro znajdziesz następujące rodzaje ogrodzeń dla kóz:


Stały pastuch

Ogrodzenie „Insultimber” jest rozwiązaniem, jeśli ogrodzenie stoi przez długi czas i chcesz bezpiecznie trzymać kozy w środku.


Mobilne ogrodzenie

Jeśli interesuje Cię rozwiązanie mobilne, najlepsza jest siatka dla kóz lub ogrodzenie SmartFence. Są łatwe do samodzielnego zainstalowania.


Elektryfikacja istniejącego ogrodzenia

Elektryfikacja istniejącego ogrodzenia, lub ogrodzenie za pomocą izolatorów odległościowych

Pastuch dla innych zwierząt

Ważne jest, aby wybrać pastuch, który pasuje do zachowania twojego zwierzęcia. Zarówno gdy jako Agro, pomagamy doradzić się w zakresie odpowiedniego ogrodzenia dla Twoich kóz, z przyjemnością doradzimy również w zakresie wyboru pastucha dla Twoich koni, owiec, świń lub innych zwierząt.